AA1206JR-071M2L
MFR.Part #
AA1206JR-071M2L
JLCPCB Part #
C4341414
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS