AA1206JR-071K3L
MFR.Part #
AA1206JR-071K3L
JLCPCB Part #
C2114085
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS