AA1206JR-07160RL
MFR.Part #
AA1206JR-07160RL
JLCPCB Part #
C2114019
Description
-55℃~+155℃ 150V 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS