AA1206JR-07150RL
MFR.Part #
AA1206JR-07150RL
JLCPCB Part #
C2114038
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS