AA1206JR-07110KL
MFR.Part #
AA1206JR-07110KL
JLCPCB Part #
C2113919
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS