AA1206FR-136R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-136R2L
JLCPCB Part #
C5547175
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS