AA1206FR-0795R3L
MFR.Part #
AA1206FR-0795R3L
JLCPCB Part #
C2113871
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS