AA1206FR-07909RL
MFR.Part #
AA1206FR-07909RL
JLCPCB Part #
C4181891
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS