AA1206FR-078R2L
MFR.Part #
AA1206FR-078R2L
JLCPCB Part #
C2128002
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS