AA1206FR-078M06L
MFR.Part #
AA1206FR-078M06L
JLCPCB Part #
C2114091
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS