AA1206FR-07825RL
MFR.Part #
AA1206FR-07825RL
JLCPCB Part #
C2113950
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS