AA1206FR-077M68L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-077M68L
JLCPCB Part #
C2114113
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.68MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS