AA1206FR-077K15L
MFR.Part #
AA1206FR-077K15L
JLCPCB Part #
C2114155
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS