AA1206FR-076R34L
MFR.Part #
AA1206FR-076R34L
JLCPCB Part #
C4169797
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS