AA1206FR-076M2L
MFR.Part #
AA1206FR-076M2L
JLCPCB Part #
C2114271
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS