AA1206FR-0766K5L
MFR.Part #
AA1206FR-0766K5L
JLCPCB Part #
C2114356
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS