AA1206FR-0763R4L
MFR.Part #
AA1206FR-0763R4L
JLCPCB Part #
C3934470
Description
-55℃~+155℃ 250mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS