AA1206FR-07604KL
MFR.Part #
AA1206FR-07604KL
JLCPCB Part #
C3976495
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS