AA1206FR-075M11L
MFR.Part #
AA1206FR-075M11L
JLCPCB Part #
C2114156
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS