AA1206FR-075K62L
MFR.Part #
AA1206FR-075K62L
JLCPCB Part #
C2114176
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS