AA1206FR-074R42L
MFR.Part #
AA1206FR-074R42L
JLCPCB Part #
C2128121
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.42Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS