AA1206FR-074R32L
MFR.Part #
AA1206FR-074R32L
JLCPCB Part #
C4257673
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS