AA1206FR-074R22L
MFR.Part #
AA1206FR-074R22L
JLCPCB Part #
C4040194
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS