AA1206FR-074M87L
MFR.Part #
AA1206FR-074M87L
JLCPCB Part #
C2114468
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS