AA1206FR-074K32L
MFR.Part #
AA1206FR-074K32L
JLCPCB Part #
C3950219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS