AA1206FR-0749K9L
MFR.Part #
AA1206FR-0749K9L
JLCPCB Part #
C4107380
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS