AA1206FR-0743K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-0743K2L
JLCPCB Part #
C2114364
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS