AA1206FR-07430KL
MFR.Part #
AA1206FR-07430KL
JLCPCB Part #
C2117260
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS