AA1206FR-07402RL
MFR.Part #
AA1206FR-07402RL
JLCPCB Part #
C2114612
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS