AA1206FR-073M65L
MFR.Part #
AA1206FR-073M65L
JLCPCB Part #
C3981974
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS