AA1206FR-073M3L
MFR.Part #
AA1206FR-073M3L
JLCPCB Part #
C2115019
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS