AA1206FR-073K4L
MFR.Part #
AA1206FR-073K4L
JLCPCB Part #
C2114629
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS