AA1206FR-07390KL
MFR.Part #
AA1206FR-07390KL
JLCPCB Part #
C2114700
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS