AA1206FR-07383RL
MFR.Part #
AA1206FR-07383RL
JLCPCB Part #
C2115031
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS