AA1206FR-07374RL
MFR.Part #
AA1206FR-07374RL
JLCPCB Part #
C2114729
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 374Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS