AA1206FR-0736R5L
MFR.Part #
AA1206FR-0736R5L
JLCPCB Part #
C2114756
Description
-55℃~+155℃ 200V 36.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS