AA1206FR-0735R7L
MFR.Part #
AA1206FR-0735R7L
JLCPCB Part #
C2114801
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 35.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS