AA1206FR-0734RL
MFR.Part #
AA1206FR-0734RL
JLCPCB Part #
C2114824
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS