AA1206FR-0733RL
MFR.Part #
AA1206FR-0733RL
JLCPCB Part #
C2114020
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS