AA1206FR-0733R2L
MFR.Part #
AA1206FR-0733R2L
JLCPCB Part #
C4185335
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS