AA1206FR-07316RL
MFR.Part #
AA1206FR-07316RL
JLCPCB Part #
C2114008
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 316Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS