AA1206FR-07301RL
MFR.Part #
AA1206FR-07301RL
JLCPCB Part #
C2113960
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS