AA1206FR-072R43L
MFR.Part #
AA1206FR-072R43L
JLCPCB Part #
C2127865
Description
-55℃~+155℃ 2.43Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS