AA1206FR-072R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1206FR-072R1L
JLCPCB Part #
C4315056
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS