AA1206FR-072M43L
MFR.Part #
AA1206FR-072M43L
JLCPCB Part #
C2113803
Description
-55℃~+155℃ 2.43MΩ 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS