AA1206FR-072K94L
MFR.Part #
AA1206FR-072K94L
JLCPCB Part #
C2116353
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS