AA1206FR-072K67L
MFR.Part #
AA1206FR-072K67L
JLCPCB Part #
C4069750
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS