AA1206FR-072K55L
MFR.Part #
AA1206FR-072K55L
JLCPCB Part #
C2116359
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS