AA1206FR-0727R4L
MFR.Part #
AA1206FR-0727R4L
JLCPCB Part #
C2114340
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 27.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS