AA1206FR-07270RL
MFR.Part #
AA1206FR-07270RL
JLCPCB Part #
C3913810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS